150 kr
Avslutas: 17 SEP 20:46
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Mikroskop
nr. 506625

Mikroskop, Polen, 1950-tal, lådans höjd 37 cm

Kondition: Bruksslitage, ej testat

45674 2020-09-17 18:21:03 150 kr
59744 2020-09-16 12:33:58 125 kr
45674 2020-09-17 18:20:58 100 kr
59744 2020-09-16 12:33:58 75 kr
39957 2020-09-10 21:44:01 50 kr