800 kr
Avslutas: 17 SEP 20:52
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Taklampa
nr. 506628

Taklampa, 1900-talets mitt, mässing och glas, kupans diameter 23 cm, höjd 75 cm

Kondition: Ytslitage

Budhistorik (20 bud)
41744 2020-09-17 20:37:56 800 kr
10032 2020-09-16 12:16:57 750 kr
41744 2020-09-17 11:03:19 750 kr
10032 2020-09-16 12:16:57 700 kr
41744 2020-09-17 11:02:50 650 kr
10032 2020-09-16 12:16:57 600 kr
41744 2020-09-17 11:02:31 550 kr
10032 2020-09-16 12:16:20 500 kr
29875 2020-09-13 22:30:37 450 kr
59463 2020-09-13 16:06:42 400 kr
59483 2020-09-12 18:12:36 350 kr
45212 2020-09-11 10:55:10 300 kr
59483 2020-09-11 18:20:08 300 kr
45212 2020-09-11 10:55:10 250 kr
15130 2020-09-11 10:33:10 200 kr
15130 2020-09-11 10:33:10 150 kr
45212 2020-09-11 10:55:03 125 kr
15130 2020-09-11 10:33:10 100 kr
35093 2020-09-11 09:02:43 75 kr
52486 2020-09-10 22:08:22 50 kr