250 kr
Avslutas: 17 SEP 20:54
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Brevlåda
nr. 506629

Brevlåda, lackerad pleckplåt, 1900-talets början, 25 X 20 X 4,5 cm, en nyckel

Kondition: Bruksslitage

41652 2020-09-17 20:45:19 250 kr
25338 2020-09-11 19:40:48 200 kr
43378 2020-09-12 16:57:55 175 kr
25338 2020-09-11 19:40:48 150 kr
43378 2020-09-12 16:57:42 125 kr
25338 2020-09-11 19:40:48 100 kr
30849 2020-09-11 01:11:09 75 kr
55380 2020-09-10 21:01:12 50 kr