1 500 kr
Avslutas: 18 SEP 19:40
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  600 kr
Hörnskåp
nr. 506697

Hörnskåp, 1800-tal, senare bemålning, Höjd 196 cm, bredd 94 cm

Kondition: Nyckel till överskåp saknas, bruks och åldersslitage

21971 2020-09-18 10:46:49 1 500 kr
3164 2020-09-18 10:23:38 1 400 kr
21971 2020-09-18 09:28:09 1 300 kr
3164 2020-09-18 10:21:57 1 200 kr
21971 2020-09-18 09:28:09 1 100 kr
3164 2020-09-18 10:21:14 1 000 kr
21971 2020-09-17 08:03:58 175 kr
59318 2020-09-17 21:52:27 150 kr
21971 2020-09-17 08:03:58 125 kr
59318 2020-09-17 21:52:00 100 kr
21971 2020-09-17 08:03:58 75 kr
53513 2020-09-14 00:11:20 50 kr