750 kr
Avslutas: 18 SEP 19:56
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Okänd
nr. 506706

Okänd konstnär, olja på duk, 1800-tal, 27 X 33

Kondition: Färgbortfall, repor, smuts

Budhistorik (22 bud)
16457 2020-09-18 19:51:42 750 kr
8293 2020-09-18 19:48:02 700 kr
16457 2020-09-18 19:19:03 650 kr
8293 2020-09-18 19:02:07 600 kr
16457 2020-09-18 19:18:25 600 kr
8293 2020-09-18 19:02:07 550 kr
101 2020-09-18 17:28:03 500 kr
57681 2020-09-18 09:12:27 450 kr
101 2020-09-18 17:27:57 450 kr
57681 2020-09-15 13:10:21 400 kr
27051 2020-09-15 21:20:02 400 kr
57681 2020-09-15 13:10:21 350 kr
8293 2020-09-15 11:11:13 300 kr
57681 2020-09-13 08:02:08 250 kr
51680 2020-09-15 10:47:47 250 kr
57681 2020-09-13 08:02:08 200 kr
51680 2020-09-15 10:47:41 175 kr
57681 2020-09-12 01:28:17 150 kr
33945 2020-09-12 14:02:11 125 kr
57681 2020-09-12 01:28:17 100 kr
33945 2020-09-12 14:02:01 75 kr
57681 2020-09-12 01:27:43 50 kr