600 kr
Avslutas: 18 SEP 20:02
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  300 kr
Skåp
nr. 506710

Skåp, allmoge, 1800-tal, 113 X 60 X 44

Kondition: Senare delar och bemålning, bruksslitage, skrapmärken

Budhistorik (16 bud)
26820 2020-09-18 19:59:56 600 kr
5925 2020-09-18 19:58:28 550 kr
5925 2020-09-18 19:58:28 500 kr
57001 2020-09-18 19:22:12 450 kr
57001 2020-09-18 19:22:12 400 kr
37382 2020-09-18 18:21:38 350 kr
49973 2020-09-12 22:40:36 300 kr
50470 2020-09-11 20:25:19 250 kr
49973 2020-09-12 22:40:33 250 kr
50470 2020-09-11 20:25:19 200 kr
49973 2020-09-12 22:40:30 175 kr
50470 2020-09-11 20:25:19 150 kr
49973 2020-09-12 22:40:27 125 kr
50470 2020-09-11 20:25:19 100 kr
38335 2020-09-11 21:49:16 75 kr
50470 2020-09-11 20:24:55 50 kr