75 kr
Avslutas: 18 SEP 20:08
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Oidentifierad
nr. 506735

Oidentifierad konstnär, olja på duk, 18/1900-tal, 29 X 48 cm

Kondition: Ytslitage, smuts, skador på ramen

12455 2020-09-18 19:40:50 75 kr
13903 2020-09-17 12:46:33 50 kr