2 500 kr
Avslutas: 18 SEP 20:18
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  800 kr
Vitrinskåp
nr. 506752

Vitrinskåp, 1900-talets mitt, furu, 231 X 130 X 55 cm, en nyckel

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (37 bud)
53813 2020-09-18 20:14:32 2 500 kr
35117 2020-09-18 20:15:24 2 400 kr
53813 2020-09-18 20:14:32 2 300 kr
35117 2020-09-18 20:12:16 2 200 kr
53813 2020-09-18 20:14:21 2 200 kr
35117 2020-09-18 20:12:16 1 800 kr
53813 2020-09-18 20:14:13 1 700 kr
35117 2020-09-18 20:12:16 1 600 kr
53813 2020-09-18 20:14:07 1 500 kr
35117 2020-09-18 20:12:16 1 400 kr
53813 2020-09-18 20:14:03 1 300 kr
35117 2020-09-18 20:12:16 1 200 kr
53813 2020-09-18 20:11:05 1 100 kr
57001 2020-09-18 19:22:52 1 000 kr
54815 2020-09-18 20:03:26 1 000 kr
57001 2020-09-18 19:22:52 950 kr
54815 2020-09-18 20:01:53 900 kr
57001 2020-09-18 19:22:52 850 kr
55293 2020-09-18 19:01:19 800 kr
9809 2020-09-18 04:34:34 750 kr
44326 2020-09-18 16:53:06 700 kr
9809 2020-09-18 04:34:34 650 kr
44326 2020-09-18 16:52:48 600 kr
9809 2020-09-18 04:34:34 550 kr
27697 2020-09-17 21:57:39 500 kr
9809 2020-09-11 20:42:29 450 kr
27697 2020-09-17 21:55:25 400 kr
9809 2020-09-11 20:42:29 350 kr
6969 2020-09-16 23:46:42 300 kr
9809 2020-09-11 20:42:29 250 kr
44091 2020-09-12 09:58:19 200 kr
9809 2020-09-11 20:42:29 175 kr
44091 2020-09-12 09:58:15 150 kr
9809 2020-09-11 20:42:29 125 kr
44091 2020-09-12 09:58:10 100 kr
9809 2020-09-11 20:42:29 75 kr
50470 2020-09-11 20:23:21 50 kr