600 kr

Avslutas: 19 SEP 19:04
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
1d, 3h, 38m, 54s
Militärhjälm
nr. 506801

Militärhjälm och bensindunk, dunken märkt Wehrmacht och daterad 1943, höjd 47 cm

Kondition: Ytslitage, rost

41708 2020-09-18 14:17:01 600 kr
20332 2020-09-13 11:05:55 550 kr
16179 2020-09-15 23:07:32 500 kr
20332 2020-09-13 11:05:55 450 kr
16179 2020-09-15 23:07:11 400 kr
20332 2020-09-13 11:05:55 350 kr
46835 2020-09-15 08:37:26 300 kr
20332 2020-09-13 11:05:55 175 kr
46835 2020-09-15 08:37:17 150 kr
20332 2020-09-13 11:05:55 125 kr
46835 2020-09-15 08:37:11 100 kr
20332 2020-09-13 11:05:13 75 kr
50470 2020-09-12 19:55:58 50 kr