350 kr
Avslutas: 19 SEP 20:02
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Taklampa
nr. 506884

Taklampa, 1960/70-tal, orangelackerad metall och, aluminiumskärm, diameter 44 cm

Kondition: Bruksslitage

59042 2020-09-13 13:26:52 350 kr
14426 2020-09-19 17:39:51 300 kr
59042 2020-09-13 13:26:52 250 kr
14426 2020-09-18 18:16:11 200 kr
59042 2020-09-13 13:26:52 175 kr
14426 2020-09-18 18:16:05 150 kr
59042 2020-09-13 13:26:52 125 kr
14426 2020-09-18 18:15:59 100 kr
59042 2020-09-13 13:26:52 50 kr