1 400 kr
Avslutas: 19 SEP 20:12
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Taklampor
nr. 506904

Taklampor ett par, Sverige, 1960-tal, koppar glas och plast, diameter 45 cm

Kondition: Ytslitage

Budhistorik (24 bud)
9433 2020-09-19 20:09:04 1 400 kr
14426 2020-09-19 20:09:25 1 300 kr
9433 2020-09-19 20:09:04 1 200 kr
14426 2020-09-19 19:35:40 1 100 kr
9433 2020-09-19 20:08:54 1 100 kr
14426 2020-09-19 19:35:40 1 000 kr
11922 2020-09-19 19:24:21 950 kr
14426 2020-09-18 17:09:22 900 kr
11922 2020-09-19 19:24:19 850 kr
14426 2020-09-18 17:09:22 800 kr
11922 2020-09-19 19:24:17 750 kr
14426 2020-09-15 08:56:21 700 kr
52527 2020-09-14 19:42:21 650 kr
52527 2020-09-14 19:42:21 600 kr
14426 2020-09-15 08:56:09 550 kr
52527 2020-09-14 19:42:21 300 kr
52243 2020-09-14 10:49:56 250 kr
49903 2020-09-14 10:42:52 200 kr
15130 2020-09-14 09:21:18 175 kr
44225 2020-09-12 20:12:09 150 kr
15130 2020-09-14 09:21:14 125 kr
44225 2020-09-12 20:12:09 100 kr
38335 2020-09-12 21:48:33 75 kr
44225 2020-09-12 20:11:16 50 kr