200 kr
Avslutas: 20 SEP 19:36
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Väggpendyl
nr. 507037

Väggpendyl, Gustaviansk-stil, 1900-tal, en nyckel, höjd 53 cm

Kondition: Bruksslitage, ej testat

38335 2020-09-19 22:51:48 200 kr
28199 2020-09-16 23:55:54 175 kr
38335 2020-09-19 22:51:25 175 kr
28199 2020-09-16 23:55:54 150 kr
38335 2020-09-19 22:51:05 125 kr
28199 2020-09-16 23:55:54 100 kr
38335 2020-09-14 09:15:10 75 kr
38335 2020-09-13 21:09:56 50 kr