1 700 kr
Avslutas: 20 SEP 19:46
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Fickur
nr. 507046

Fickur, England, silver, 1800-tal, D=4,5, nyckel dragare

Kondition: Bruksslitage, ej testad nyckel saknas

Budhistorik (29 bud)
43803 2020-09-20 19:43:37 1 700 kr
59262 2020-09-20 19:38:43 1 600 kr
29897 2020-09-20 18:06:25 1 500 kr
59262 2020-09-20 19:37:21 1 400 kr
29897 2020-09-20 18:06:25 1 300 kr
59262 2020-09-20 10:54:35 1 200 kr
59262 2020-09-20 10:53:54 1 100 kr
29897 2020-09-20 10:44:07 1 000 kr
59262 2020-09-20 10:52:28 1 000 kr
29897 2020-09-20 10:44:07 950 kr
59262 2020-09-20 10:48:12 900 kr
29897 2020-09-20 10:44:07 850 kr
59262 2020-09-18 16:42:12 800 kr
29897 2020-09-15 17:06:02 750 kr
59262 2020-09-14 20:26:57 700 kr
6653 2020-09-13 22:18:29 650 kr
29897 2020-09-13 21:40:34 600 kr
6653 2020-09-13 22:18:25 600 kr
29897 2020-09-13 21:40:34 550 kr
6653 2020-09-13 22:18:19 500 kr
29897 2020-09-13 21:40:34 450 kr
6098 2020-09-13 21:22:50 400 kr
29897 2020-09-13 21:40:29 400 kr
6098 2020-09-13 21:22:50 350 kr
35765 2020-09-13 20:04:54 300 kr
6098 2020-09-13 21:22:27 250 kr
35765 2020-09-13 20:04:54 175 kr
6098 2020-09-13 21:22:13 150 kr
35765 2020-09-13 20:04:54 50 kr