450 kr
Avslutas: 22 SEP 19:44
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Radio
nr. 507337

Radio, Eltra Magnavox Air-Prince 902, 1900-talets mitt / första hälft, H=29 B=45

Kondition: Bruksslitage, ej testad

53137 2020-09-22 19:41:57 450 kr
29897 2020-09-21 12:21:21 400 kr
35765 2020-09-22 19:02:23 400 kr
29897 2020-09-21 12:21:21 350 kr
38837 2020-09-20 21:41:52 300 kr
38837 2020-09-20 21:40:19 250 kr
35765 2020-09-20 21:07:21 200 kr
38837 2020-09-20 21:38:01 200 kr
35765 2020-09-20 21:07:21 175 kr
38837 2020-09-20 21:37:55 150 kr
35765 2020-09-20 21:07:21 125 kr
38837 2020-09-18 20:51:42 100 kr
16137 2020-09-17 13:40:11 75 kr
38335 2020-09-15 21:58:04 50 kr