400 kr
Avslutas: 22 SEP 20:23
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  600 kr
Hörnskänk
nr. 507477

Hörnskänk, 1800-tal, H = 87, B = 150, D = 101

Kondition: Angrepp, åldersslitage

45459 2020-09-20 17:12:38 400 kr
59428 2020-09-19 19:15:44 350 kr
17150 2020-09-17 15:07:52 300 kr
59428 2020-09-19 19:15:36 300 kr
17150 2020-09-16 10:38:49 250 kr
46843 2020-09-16 22:10:00 200 kr
17150 2020-09-16 10:38:49 100 kr
46843 2020-09-16 22:09:50 75 kr
17150 2020-09-16 10:38:49 50 kr