1 500 kr
Avslutas: 24 SEP 20:20
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  200 kr
Stolar
nr. 507506

Stolar, 12 st, "Orkesterstolen", Sven Markelius, 1900-talets mitt.

Kondition: Smuts, skador finnes.

Budhistorik (29 bud)
5560 2020-09-24 20:13:02 1 500 kr
57001 2020-09-24 20:17:29 1 400 kr
5560 2020-09-24 20:13:02 1 300 kr
57001 2020-09-24 19:25:28 1 200 kr
5560 2020-09-24 20:12:49 1 100 kr
57001 2020-09-24 19:25:28 1 000 kr
57523 2020-09-24 19:36:17 950 kr
57001 2020-09-24 19:25:28 900 kr
57523 2020-09-24 19:35:20 850 kr
57001 2020-09-24 19:25:28 800 kr
57523 2020-09-24 19:29:11 750 kr
57001 2020-09-24 19:25:28 700 kr
57523 2020-09-24 19:28:38 650 kr
57001 2020-09-24 19:25:28 600 kr
57523 2020-09-24 19:28:03 550 kr
57001 2020-09-24 19:25:28 500 kr
42825 2020-09-22 13:55:41 450 kr
39227 2020-09-22 13:21:05 400 kr
42825 2020-09-21 20:07:27 350 kr
58130 2020-09-21 16:46:31 300 kr
42825 2020-09-21 16:19:08 250 kr
58130 2020-09-21 16:46:28 250 kr
42825 2020-09-21 16:19:08 200 kr
58130 2020-09-21 16:46:24 175 kr
42825 2020-09-21 16:19:08 150 kr
59400 2020-09-21 07:51:33 125 kr
11922 2020-09-18 20:07:15 100 kr
33551 2020-09-18 08:29:24 75 kr
33721 2020-09-17 21:38:21 50 kr