900 kr
Avslutas: 24 SEP 20:01
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
John Ivar Berg
nr. 507856

John Ivar Berg, olja på duk, 64 x 52

Kondition: Krackeleringar

46543 2020-09-24 17:22:00 900 kr
13659 2020-09-24 19:52:38 850 kr
46543 2020-09-24 17:22:00 700 kr
13659 2020-09-24 19:52:18 650 kr
46543 2020-09-19 18:18:36 450 kr
59744 2020-09-21 06:52:08 400 kr
46543 2020-09-19 18:18:36 350 kr
26161 2020-09-20 14:46:35 300 kr
46543 2020-09-19 18:18:36 250 kr
50247 2020-09-19 18:07:23 200 kr
26161 2020-09-19 12:42:43 175 kr
24930 2020-09-18 23:35:36 150 kr
42065 2020-09-19 00:24:05 150 kr
24930 2020-09-18 23:35:36 125 kr
26161 2020-09-18 17:41:44 100 kr
19633 2020-09-17 21:24:52 75 kr
36709 2020-09-17 20:45:59 50 kr