1 200 kr
Avslutas: 27 SEP 21:24
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  200 kr
Damcykel
nr. 508523

Damcykel, Monark, 3 växlar, 28 tum

Kondition: Bruksslitage, repor

Budhistorik (23 bud)
59545 2020-09-27 21:21:53 1 200 kr
59973 2020-09-27 21:19:56 1 100 kr
59545 2020-09-27 21:19:39 1 000 kr
47313 2020-09-27 21:18:50 950 kr
56929 2020-09-27 21:12:18 900 kr
59973 2020-09-27 15:09:17 850 kr
47313 2020-09-27 13:39:36 800 kr
59973 2020-09-22 09:05:30 750 kr
59495 2020-09-21 21:13:43 700 kr
43378 2020-09-21 20:35:58 650 kr
8439 2020-09-21 20:17:15 600 kr
59495 2020-09-21 18:16:07 550 kr
59973 2020-09-21 12:50:59 500 kr
36830 2020-09-21 17:04:39 450 kr
59973 2020-09-21 12:50:59 400 kr
60403 2020-09-21 11:08:08 350 kr
59973 2020-09-21 12:50:48 300 kr
60403 2020-09-21 11:08:08 175 kr
59973 2020-09-21 12:50:40 150 kr
60403 2020-09-21 11:08:08 125 kr
17566 2020-09-21 07:40:07 100 kr
5655 2020-09-20 22:00:58 75 kr
60403 2020-09-20 21:57:30 50 kr