700 kr
Avslutas: 01 OKT 21:24
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Ytterfoder
nr. 509320

Ytterfoder, bla Göteborg, Rörstrand, 1900-tal, diameter 23 cm och mindre

Kondition: Krackeleringar, sprickor, missfärgningar

24480 2020-10-01 20:16:25 700 kr
53591 2020-09-28 12:18:34 650 kr
53573 2020-09-29 12:49:52 600 kr
53591 2020-09-28 12:18:34 550 kr
53573 2020-09-28 18:28:36 500 kr
53591 2020-09-27 23:51:11 400 kr
9809 2020-09-24 21:38:36 350 kr
53591 2020-09-27 23:50:38 350 kr
9809 2020-09-24 21:38:36 300 kr
1040 2020-09-26 15:50:26 250 kr
9809 2020-09-24 21:38:36 200 kr
59318 2020-09-24 23:56:22 175 kr
9809 2020-09-24 21:38:36 150 kr
59318 2020-09-24 23:55:58 125 kr
9809 2020-09-24 21:38:36 100 kr
47051 2020-09-24 22:18:37 75 kr
9809 2020-09-24 21:38:36 50 kr