450 kr
Avslutas: 02 OKT 20:29
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Ask
nr. 509401

Ask med lock, sten och brons, 1900-talets första hälft, 11 X 9 X 7 cm

Kondition: Ytslitage, locket med nagg på ett hörn

20297 2020-10-02 20:26:32 450 kr
43997 2020-10-02 20:25:13 400 kr
35832 2020-10-02 18:28:12 350 kr
37231 2020-10-01 10:54:05 300 kr
60552 2020-09-28 22:41:33 250 kr
27609 2020-09-28 16:41:54 200 kr
31306 2020-09-26 20:57:25 175 kr
50359 2020-09-26 20:55:28 150 kr
40443 2020-09-26 07:22:41 125 kr
51947 2020-09-26 04:42:33 100 kr
6653 2020-09-25 21:58:27 75 kr
49414 2020-09-25 21:54:16 50 kr