350 kr
Avslutas: 02 OKT 20:30
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Ask
nr. 509402

Ask med lock, sten och vitmetall, 1900-talets första hälft, 12 X 9 X 8,5 cm

Kondition: Ytslitage

43997 2020-10-02 20:27:26 350 kr
51565 2020-10-02 20:16:12 300 kr
43997 2020-10-02 20:27:23 300 kr
51565 2020-10-02 20:16:12 250 kr
14852 2020-10-01 17:23:02 200 kr
50359 2020-10-01 06:55:17 175 kr
50359 2020-09-26 20:54:32 125 kr
51947 2020-09-26 04:43:38 100 kr
6653 2020-09-25 21:59:21 75 kr
52308 2020-09-25 21:11:14 50 kr