650 kr
Avslutas: 02 OKT 21:06
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Militärhjälm
nr. 509420

Militärhjälm och bensindunk, dunken märkt Wehrmacht och daterad 1943, höjd 47 cm

Kondition: Ytslitage, rost, hasp till lock avbruten och saknas

55774 2020-09-30 21:14:39 650 kr
20332 2020-10-02 12:59:54 600 kr
55774 2020-09-30 21:14:39 500 kr
20332 2020-09-26 18:55:40 450 kr
20332 2020-09-26 18:55:40 400 kr
46835 2020-09-27 16:31:28 350 kr
20332 2020-09-26 18:55:40 250 kr
46835 2020-09-27 16:31:19 200 kr
20332 2020-09-26 18:55:40 175 kr
5844 2020-09-27 10:23:31 150 kr
20332 2020-09-26 18:55:40 125 kr
5844 2020-09-27 10:23:24 100 kr
20332 2020-09-26 18:55:40 50 kr