900 kr
Avslutas: 28 OKT 20:48
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Aimo Okkolin
nr. 514003

Aimo Okkolin, Vas, "Stjärna", signerad Aimo Okkolin, Riihimäen Lasi Oy, 1968, diam 16 cm, höjd 9,5 cm.

Kondition: Inskription finnes, nagg finnes.

Budhistorik (21 bud)
357 2020-10-28 20:42:54 900 kr
51973 2020-10-28 20:42:36 850 kr
357 2020-10-28 20:33:37 800 kr
51973 2020-10-28 20:41:38 750 kr
357 2020-10-28 20:33:37 700 kr
51973 2020-10-28 19:27:56 650 kr
357 2020-10-28 17:27:35 600 kr
51973 2020-10-28 19:27:49 550 kr
357 2020-10-28 17:27:35 500 kr
51973 2020-10-28 19:23:59 450 kr
357 2020-10-28 17:27:35 400 kr
51973 2020-10-28 19:22:32 350 kr
357 2020-10-28 17:27:35 300 kr
30818 2020-10-28 19:13:30 250 kr
357 2020-10-28 17:27:35 200 kr
52308 2020-10-27 22:51:26 175 kr
51973 2020-10-27 19:43:09 150 kr
43061 2020-10-25 22:34:58 125 kr
53591 2020-10-22 22:45:07 100 kr
52308 2020-10-21 21:26:34 75 kr
40624 2020-10-21 21:20:16 50 kr