1 200 kr
Avslutas: 28 OKT 20:08
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  200 kr
Herrcykel Crescent
nr. 514185

Herrcykel Crescent, Sport-Racer, 3 Växlar (Sachs), 1970/80-tal

Kondition: Bruksslitage

31756 2020-10-26 20:46:00 1 200 kr
28032 2020-10-28 19:14:35 1 100 kr
31756 2020-10-26 20:46:00 1 000 kr
28032 2020-10-28 19:14:31 950 kr
31756 2020-10-26 20:46:00 900 kr
51494 2020-10-28 18:19:12 850 kr
31756 2020-10-26 20:46:00 800 kr
51494 2020-10-28 17:53:40 750 kr
31756 2020-10-26 20:46:00 700 kr
12779 2020-10-28 17:44:54 650 kr
31756 2020-10-26 20:46:00 600 kr
28032 2020-10-24 00:02:50 550 kr
58636 2020-10-22 02:50:57 500 kr
46415 2020-10-22 22:11:34 450 kr
58636 2020-10-22 02:50:57 100 kr
46415 2020-10-22 22:11:23 75 kr
58636 2020-10-22 02:50:57 50 kr