1 200 kr
Avslutas: 29 OKT 20:08
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Etsning
nr. 514574

Etsning, linjeskepp, bildmått 37 * 32 cm, 17/1800-tal.

Kondition: Åldersslitage.

61203 2020-10-29 20:05:13 1 200 kr
9809 2020-10-29 19:59:54 1 100 kr
61203 2020-10-29 11:29:11 1 000 kr
9809 2020-10-29 19:59:34 1 000 kr
61203 2020-10-29 11:29:11 950 kr
9809 2020-10-29 19:59:26 900 kr
61203 2020-10-29 11:29:11 750 kr
9809 2020-10-29 19:59:12 700 kr
61203 2020-10-29 11:29:11 550 kr
9809 2020-10-22 21:41:45 500 kr
29479 2020-10-22 20:55:05 125 kr
47051 2020-10-22 20:27:12 100 kr