400 kr
Avslutas: 29 OKT 21:02
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  100 kr
Egon Lennart Karlsson
nr. 514603

Egon Lennart Karlsson, olja på pannå, signerad, 27 x 22 cm.

44148 2020-10-29 20:59:49 400 kr
44980 2020-10-29 19:23:41 350 kr
12928 2020-10-29 19:55:10 350 kr
44980 2020-10-29 19:23:41 300 kr
61127 2020-10-26 11:21:07 250 kr
41631 2020-10-25 10:04:50 200 kr
61127 2020-10-26 11:20:19 200 kr
41631 2020-10-25 10:04:50 175 kr
61127 2020-10-26 11:19:11 150 kr
41631 2020-10-25 10:04:50 125 kr
61127 2020-10-26 09:48:26 100 kr
41631 2020-10-25 10:04:39 75 kr
4612 2020-10-23 05:53:11 50 kr