550 kr
Avslutas: 31 OKT 19:54
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  200 kr
Minicykel
nr. 514711

Minicykel, 1900-talets andra hälft

Kondition: Bruksslitage, låst nyckel saknas, punktering

7489 2020-10-31 19:51:47 550 kr
9604 2020-10-31 19:19:35 500 kr
12779 2020-10-30 17:57:56 450 kr
31203 2020-10-26 10:11:04 400 kr
26246 2020-10-26 02:28:43 350 kr
31203 2020-10-26 10:11:00 300 kr
26246 2020-10-26 02:28:43 250 kr
31203 2020-10-26 10:10:57 200 kr
26246 2020-10-26 02:28:43 175 kr
31203 2020-10-26 10:10:54 150 kr
26246 2020-10-26 02:28:43 125 kr
17959 2020-10-24 21:51:18 100 kr
12779 2020-10-25 16:11:07 75 kr
17959 2020-10-24 21:50:56 50 kr