600 kr
Avslutas: 22 NOV 21:02
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Lasse Åberg
nr. 519409

Lasse Åberg litografi (oramad), signerad, 128/150, "Pip-lärka", 35x28

Budhistorik (16 bud)
45127 2020-11-22 20:58:13 600 kr
48820 2020-11-22 20:31:32 550 kr
34343 2020-11-22 16:27:39 500 kr
48820 2020-11-22 20:31:17 500 kr
34343 2020-11-22 16:27:39 450 kr
38798 2020-11-22 19:15:20 400 kr
34343 2020-11-22 16:27:39 350 kr
603 2020-11-21 21:22:23 300 kr
38798 2020-11-21 18:22:29 250 kr
59541 2020-11-21 19:00:31 200 kr
38798 2020-11-21 18:22:29 175 kr
603 2020-11-20 22:26:46 150 kr
55628 2020-11-20 15:48:50 125 kr
59541 2020-11-20 14:34:23 100 kr
55628 2020-11-18 18:42:43 75 kr
61027 2020-11-15 23:48:15 50 kr