3 100 kr
Avslutas: 24 NOV 19:24
Utropspris:  4 000 kr
visningslokaler:  600 kr
Läkarskåp
nr. 519672

Läkarskåp, 1900-talets mitt, glasade dörrar och sidor, 4 st hyllplan i glas, H=178 B=94 Dj=45

Kondition: Bruksslitage, skada på ett hyllplan

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 8 2020-11-24 19:21:03 3 100 kr
Budgivare 7 2020-11-24 19:11:04 3 000 kr
Budgivare 7 2020-11-24 19:11:04 2 000 kr
Budgivare 3 2020-11-24 18:35:22 1 900 kr
Budgivare 3 2020-11-23 22:43:58 1 700 kr
Budgivare 6 2020-11-22 21:32:49 1 600 kr
Budgivare 3 2020-11-23 22:43:53 1 500 kr
Budgivare 6 2020-11-22 21:32:49 1 300 kr
Budgivare 3 2020-11-18 19:09:35 1 200 kr
Budgivare 3 2020-11-18 19:09:35 900 kr
Budgivare 5 2020-11-22 16:18:27 850 kr
Budgivare 3 2020-11-18 19:09:35 800 kr
Budgivare 4 2020-11-20 21:05:49 750 kr
Budgivare 3 2020-11-18 19:09:35 700 kr
Budgivare 2 2020-11-18 15:57:57 650 kr
Budgivare 2 2020-11-18 15:57:57 550 kr
Budgivare 3 2020-11-18 19:09:29 500 kr
Budgivare 2 2020-11-18 15:57:57 75 kr
Budgivare 1 2020-11-17 20:26:18 50 kr