400 kr
Avslutas: 27 NOV 20:37
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  200 kr
Däck
nr. 520508

Däck på aluminiumfälgar, BBS, 16"

Kondition: Bruksslitage, märken och repor, en centrumkåpa saknas

37196 2020-11-27 20:34:30 400 kr
23185 2020-11-27 20:32:33 350 kr
31698 2020-11-27 19:29:44 300 kr
29326 2020-11-27 19:13:50 250 kr
31698 2020-11-27 17:27:26 200 kr
49566 2020-11-27 17:15:53 175 kr
31698 2020-11-27 16:54:32 150 kr
31698 2020-11-24 17:10:05 100 kr
57450 2020-11-23 18:30:06 75 kr
12359 2020-11-21 11:59:07 50 kr