350 kr
Avslutas: 28 NOV 19:24
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Taklampa
nr. 520594

Taklampa och vägglampa i plåt, 1900-talets andra hälft, L=45 och mindre

Kondition: Bruksslitage

40211 2020-11-28 19:08:13 350 kr
51749 2020-11-28 17:45:08 300 kr
20511 2020-11-28 08:32:04 250 kr
51749 2020-11-28 17:39:14 250 kr
20511 2020-11-28 08:32:04 200 kr
51749 2020-11-28 17:39:12 175 kr
20511 2020-11-28 08:32:04 150 kr
51749 2020-11-28 17:39:09 125 kr
20511 2020-11-28 08:32:04 100 kr
48547 2020-11-22 18:34:05 75 kr
39876 2020-11-21 19:39:15 50 kr