850 kr
Avslutas: 28 NOV 19:26
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Taklampor
nr. 520595

Taklampor plåt 2st, 1900-talets andra hälft, H=57 och mindre

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (16 bud)
40211 2020-11-28 18:56:43 850 kr
51749 2020-11-28 17:46:33 800 kr
40211 2020-11-28 17:48:52 750 kr
51749 2020-11-28 17:46:33 600 kr
40211 2020-11-28 14:37:51 550 kr
40211 2020-11-28 14:37:51 400 kr
61108 2020-11-28 17:20:50 350 kr
40211 2020-11-28 14:37:51 300 kr
51749 2020-11-28 09:26:29 250 kr
20511 2020-11-28 08:32:27 200 kr
53972 2020-11-27 21:09:40 175 kr
61108 2020-11-26 22:44:15 150 kr
61874 2020-11-25 13:58:39 125 kr
14167 2020-11-22 06:53:48 100 kr
50470 2020-11-21 20:29:04 75 kr
39876 2020-11-21 19:39:20 50 kr