650 kr
Avslutas: 02 DEC 21:00
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Spegel
nr. 521349

Spegel + spegellampetter, tenn, 1932, höjd 34-50 cm

Kondition: Ytslitage, mindre skador på folieringen

Budhistorik (18 bud)
57448 2020-12-02 17:16:57 650 kr
11130 2020-12-01 23:41:21 600 kr
57184 2020-12-02 08:14:34 600 kr
11130 2020-12-01 23:41:21 550 kr
57184 2020-12-02 08:14:24 500 kr
11130 2020-12-01 23:41:21 450 kr
57184 2020-11-30 13:41:22 400 kr
57184 2020-11-30 13:41:22 350 kr
57448 2020-11-28 10:19:59 300 kr
57184 2020-11-30 13:41:16 300 kr
57448 2020-11-28 10:19:59 250 kr
57184 2020-11-30 13:40:57 200 kr
57448 2020-11-28 10:19:59 175 kr
57184 2020-11-30 13:40:53 150 kr
57448 2020-11-28 10:19:59 125 kr
57184 2020-11-30 13:40:48 100 kr
57448 2020-11-28 10:19:50 75 kr
32726 2020-11-27 10:11:28 50 kr