250 kr
Avslutas: 03 DEC 19:16
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Ljusstake
nr. 521386

Ljusstake, smide 1900-talets första hälft, höjd 58 cm

Kondition: Bruksslitage

48660 2020-11-30 07:57:50 250 kr
61874 2020-11-30 08:01:04 200 kr
48660 2020-11-30 07:57:50 125 kr
61874 2020-11-27 16:09:27 100 kr
48660 2020-11-27 06:22:57 75 kr
47051 2020-11-26 19:52:13 50 kr