600 kr
Avslutas: 04 DEC 20:02
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  150 kr
Golvlampa
nr. 521767

Golvlampa, Ateljé Lyktan, 1980-tal, höj och sänkbar,

Kondition: Bruksslitage, hack i sladden (se bild)

Budhistorik (16 bud)
53172 2020-12-04 19:59:05 600 kr
62087 2020-12-04 07:01:07 550 kr
62087 2020-12-03 11:03:28 500 kr
53172 2020-12-02 18:41:17 450 kr
62087 2020-12-03 10:15:24 400 kr
53172 2020-12-02 18:41:17 350 kr
33076 2020-12-01 17:25:25 300 kr
53172 2020-12-02 18:40:29 300 kr
33076 2020-12-01 17:25:25 200 kr
55372 2020-12-01 01:23:56 175 kr
33076 2020-11-30 15:32:14 150 kr
55372 2020-12-01 01:23:48 150 kr
33076 2020-11-30 15:32:14 125 kr
55372 2020-12-01 01:23:41 100 kr
33076 2020-11-30 15:32:14 75 kr
58712 2020-11-29 17:17:02 50 kr