400 kr
Avslutas: 04 DEC 20:04
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  150 kr
Golvljusstake
nr. 521771

Golvljusstake, lykta, 2000-tal, höjd 102 cm och lägre

Kondition: Bruksslitage

60449 2020-12-04 15:38:06 400 kr
28110 2020-12-04 09:04:46 350 kr
60449 2020-12-03 23:35:47 300 kr
28110 2020-12-01 18:38:55 250 kr
39957 2020-12-01 18:36:17 200 kr
28110 2020-12-01 18:38:50 200 kr
39957 2020-12-01 18:36:17 175 kr
28110 2020-11-30 11:13:33 150 kr
21956 2020-11-30 10:03:44 125 kr
28110 2020-11-28 09:32:22 100 kr
47051 2020-11-27 21:03:18 75 kr
55268 2020-11-27 20:21:08 50 kr