1 400 kr
Avslutas: 04 DEC 20:12
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Taklampa
nr. 521793

Taklampa, 1900-talets första hälft, förnicklad metall och glas, diameter 45 cm, höjd 90 cm

Kondition: Ytslitage, skruv saknas till takkoppen

Budhistorik (22 bud)
10032 2020-12-04 14:26:40 1 400 kr
55630 2020-12-04 20:09:26 1 300 kr
10032 2020-12-04 14:26:40 1 200 kr
46602 2020-11-30 14:35:51 1 100 kr
10032 2020-12-04 14:26:20 1 100 kr
46602 2020-11-30 14:35:51 1 000 kr
10032 2020-12-04 14:26:14 950 kr
46602 2020-11-30 14:35:51 750 kr
15130 2020-12-01 20:21:12 700 kr
46602 2020-11-30 14:35:51 650 kr
15130 2020-12-01 20:21:06 600 kr
46602 2020-11-29 18:25:20 550 kr
10032 2020-11-28 18:13:52 500 kr
10032 2020-11-28 18:13:52 300 kr
39759 2020-11-29 12:22:45 250 kr
10032 2020-11-28 18:13:52 200 kr
39759 2020-11-29 12:22:15 175 kr
10032 2020-11-28 18:13:52 150 kr
39759 2020-11-29 12:21:43 125 kr
10032 2020-11-28 18:13:52 100 kr
52486 2020-11-28 14:29:57 75 kr
49458 2020-11-28 08:53:08 50 kr