2 100 kr
Avslutas: 04 DEC 20:46
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Bordslampa
nr. 521830

Bordslampa, porslin kina, 18/1900-tal, höjd på vasen 32 cm, höjd 80 cm inklusive skärm

Kondition: Lagningar vid mynningen på vasen

Budhistorik (37 bud)
49061 2020-12-04 20:43:26 2 100 kr
357 2020-12-04 20:43:02 2 000 kr
49061 2020-12-04 20:43:12 2 000 kr
357 2020-12-04 20:43:02 1 900 kr
49061 2020-12-04 20:42:49 1 800 kr
357 2020-12-04 20:42:38 1 700 kr
49061 2020-12-04 20:40:02 1 600 kr
357 2020-12-04 19:57:33 1 500 kr
49061 2020-12-04 20:39:38 1 400 kr
357 2020-12-04 19:57:33 1 300 kr
55080 2020-12-04 19:40:38 1 200 kr
357 2020-12-04 19:12:07 1 100 kr
55080 2020-12-04 19:39:21 1 000 kr
357 2020-12-04 19:12:07 900 kr
55080 2020-12-04 19:10:08 850 kr
357 2020-12-04 18:40:13 800 kr
55080 2020-12-04 19:09:58 800 kr
357 2020-12-04 18:40:13 750 kr
54668 2020-12-04 18:38:05 700 kr
54668 2020-12-04 18:38:05 650 kr
357 2020-12-04 17:27:01 600 kr
54668 2020-12-04 18:37:37 600 kr
357 2020-12-04 17:27:01 550 kr
55080 2020-12-04 15:06:42 500 kr
55080 2020-12-04 15:06:42 450 kr
49879 2020-12-03 22:03:21 400 kr
22006 2020-12-02 19:10:56 350 kr
55080 2020-12-02 15:54:45 300 kr
22006 2020-12-02 19:10:54 250 kr
55080 2020-12-02 15:54:45 200 kr
22006 2020-12-02 19:10:51 175 kr
55080 2020-12-02 15:54:45 150 kr
54668 2020-11-29 21:40:07 125 kr
57908 2020-12-02 11:00:32 125 kr
54668 2020-11-29 21:40:07 100 kr
58592 2020-11-28 21:49:03 75 kr
54668 2020-11-27 23:27:53 50 kr