300 kr
Avslutas: 14 JAN 19:16
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Oidentifierad
nr. 528646

Oidentifierad konstnär, olja på duk, monogramsignerad "NHJ" -44, 50 x 61

32075 2021-01-14 19:09:32 300 kr
56747 2021-01-14 19:11:37 250 kr
32075 2021-01-14 19:09:32 200 kr
56747 2021-01-14 19:11:21 175 kr
32075 2021-01-14 19:09:32 150 kr
9875 2021-01-14 19:06:11 125 kr
9875 2021-01-14 19:06:11 75 kr
60284 2021-01-13 19:47:42 50 kr