1 200 kr
Avslutas: 14 JAN 19:14
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Spegel
nr. 528682

Spegel, 1900-talets slut, gustaviansk-stil, H=127 B=61

Kondition: Mindre ytslitage

Budhistorik (28 bud)
53972 2021-01-14 19:11:12 1 200 kr
29860 2021-01-14 19:08:46 1 100 kr
53972 2021-01-14 19:07:49 1 000 kr
29860 2021-01-14 19:05:26 950 kr
53972 2021-01-14 19:03:47 900 kr
29860 2021-01-14 19:04:49 900 kr
53972 2021-01-14 19:03:47 850 kr
29860 2021-01-14 19:01:15 800 kr
53972 2021-01-14 18:59:31 750 kr
29860 2021-01-14 19:01:01 750 kr
53972 2021-01-14 18:59:31 700 kr
29860 2021-01-14 18:34:05 650 kr
62510 2021-01-11 17:28:06 600 kr
29860 2021-01-13 21:14:31 550 kr
62510 2021-01-11 17:28:06 500 kr
53972 2021-01-12 23:43:39 450 kr
62510 2021-01-11 17:27:15 400 kr
21635 2021-01-10 14:18:18 350 kr
62510 2021-01-08 14:37:29 300 kr
21635 2021-01-10 14:18:00 300 kr
62510 2021-01-08 14:37:29 250 kr
21635 2021-01-10 14:17:43 200 kr
62510 2021-01-08 14:37:29 175 kr
41130 2021-01-09 14:27:49 150 kr
62510 2021-01-08 14:37:29 125 kr
41130 2021-01-09 14:27:44 100 kr
62510 2021-01-08 14:36:24 75 kr
21273 2021-01-08 09:15:36 50 kr