1 200 kr
Avslutas: 14 JAN 19:02
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  400 kr
Byrå
nr. 528683

Byrå, 2000-tal, H=85 B=130

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (20 bud)
26820 2021-01-14 18:59:05 1 200 kr
42109 2021-01-14 17:58:57 1 100 kr
51107 2021-01-13 17:32:16 1 000 kr
42109 2021-01-14 17:58:40 950 kr
51107 2021-01-13 17:32:16 900 kr
42109 2021-01-14 17:58:31 850 kr
51107 2021-01-13 17:32:16 800 kr
42109 2021-01-14 17:58:26 750 kr
51107 2021-01-13 17:32:16 700 kr
42109 2021-01-14 17:58:21 650 kr
51107 2021-01-11 18:37:51 600 kr
31206 2021-01-11 17:30:45 550 kr
51107 2021-01-11 18:36:36 500 kr
31206 2021-01-11 17:30:45 250 kr
51107 2021-01-10 22:17:27 200 kr
51107 2021-01-10 22:17:27 175 kr
35765 2021-01-07 20:09:33 150 kr
35765 2021-01-07 20:09:33 100 kr
51107 2021-01-10 22:17:20 75 kr
35765 2021-01-07 20:09:33 50 kr