900 kr
Avslutas: 14 JAN 19:11
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  300 kr
Skrivbord
nr. 528688

Skrivbord, gustaviansk-stil, 2000-tal, H=74 B=120

Kondition: Bruksslitage

62776 2021-01-14 19:08:11 900 kr
18423 2021-01-14 19:06:10 850 kr
62776 2021-01-14 19:05:38 800 kr
18423 2021-01-14 19:04:08 750 kr
62776 2021-01-14 18:49:33 700 kr
52580 2021-01-14 18:47:46 650 kr
18423 2021-01-14 08:27:25 600 kr
52580 2021-01-14 18:47:16 550 kr
18423 2021-01-14 08:27:08 500 kr
61581 2021-01-09 17:26:43 450 kr
18423 2021-01-08 19:42:13 400 kr
61581 2021-01-09 17:26:36 400 kr
18423 2021-01-08 19:42:13 350 kr
61581 2021-01-09 17:26:31 300 kr
18423 2021-01-08 19:42:13 250 kr
54556 2021-01-07 23:19:46 200 kr
54556 2021-01-07 23:19:46 50 kr