1 000 kr
Avslutas: 14 JAN 19:10
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  400 kr
Soffa
nr. 528691

Soffa, rokokostil, 2000-tal, L=166

Kondition: Mindre bruksslitage

11173 2021-01-09 19:50:49 1 000 kr
21273 2021-01-14 19:07:57 950 kr
11173 2021-01-09 19:50:49 900 kr
21273 2021-01-08 09:08:24 850 kr
58655 2021-01-08 06:58:06 800 kr
11173 2021-01-07 21:08:51 750 kr
11173 2021-01-07 21:08:51 550 kr
58655 2021-01-08 06:58:00 500 kr
11173 2021-01-07 21:08:51 300 kr
58655 2021-01-08 06:57:52 250 kr
11173 2021-01-07 21:08:51 200 kr
58655 2021-01-08 06:57:49 175 kr
11173 2021-01-07 21:08:51 150 kr
58655 2021-01-08 06:57:46 125 kr
11173 2021-01-07 21:08:51 100 kr
61461 2021-01-07 20:16:56 75 kr
37695 2021-01-07 19:28:24 50 kr