350 kr
Avslutas: 14 JAN 19:34
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Sybord
nr. 528717

Sybord på hjul, 1900-talets senare hälft, H=49 B=53

Kondition: Bruksslitage

57564 2021-01-12 20:59:11 350 kr
47315 2021-01-07 20:40:03 300 kr
49988 2021-01-11 17:24:26 250 kr
47315 2021-01-07 20:40:03 200 kr
49988 2021-01-11 17:24:20 175 kr
47315 2021-01-07 20:40:03 150 kr
49988 2021-01-11 17:24:14 125 kr
47315 2021-01-07 20:40:03 100 kr
49988 2021-01-11 17:24:09 75 kr
47315 2021-01-07 20:40:03 50 kr