750 kr
Avslutas: 14 JAN 19:36
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  200 kr
Tidningsbord
nr. 528722

Tidningsbord med lampa, 1900-talets mitt, H=175

Kondition: Ny el, mindre bruksslitage

Budhistorik (19 bud)
62902 2021-01-14 19:06:23 750 kr
29247 2021-01-14 10:26:07 700 kr
59341 2021-01-13 22:40:50 650 kr
37382 2021-01-13 21:59:24 600 kr
19985 2021-01-13 10:01:37 550 kr
59762 2021-01-10 21:05:03 500 kr
19985 2021-01-13 10:01:34 500 kr
59762 2021-01-10 21:05:03 450 kr
60571 2021-01-11 14:16:55 400 kr
59762 2021-01-10 21:05:03 350 kr
57149 2021-01-08 16:29:54 300 kr
57149 2021-01-08 16:29:54 250 kr
42065 2021-01-10 19:50:37 200 kr
57149 2021-01-08 16:29:54 175 kr
38335 2021-01-08 14:19:16 150 kr
30042 2021-01-08 12:45:56 125 kr
44225 2021-01-08 06:26:09 100 kr
19183 2021-01-07 23:50:01 75 kr
40624 2021-01-07 20:09:05 50 kr