450 kr
Avslutas: 14 JAN 20:07
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Ljusstakar
nr. 528727

Ljusstakar 1700-tal barock snarlika H=15

Kondition: skador

62970 2021-01-13 17:35:06 450 kr
21273 2021-01-08 09:01:37 400 kr
62970 2021-01-13 17:34:51 400 kr
21273 2021-01-08 09:01:37 350 kr
9418 2021-01-08 19:42:32 300 kr
21273 2021-01-08 09:01:37 125 kr
62048 2021-01-07 22:06:10 100 kr
47051 2021-01-07 22:07:30 75 kr
62048 2021-01-07 22:06:10 50 kr