175 kr
Avslutas: 14 JAN 19:46
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Golvlampa
nr. 528730

Golvlampa, mässing, 1900-talets slut, H=160

Kondition: Bruksslitage

35584 2021-01-14 19:43:21 175 kr
62406 2021-01-14 19:40:34 150 kr
35584 2021-01-14 19:36:51 125 kr
62406 2021-01-14 19:39:57 100 kr
35584 2021-01-14 19:36:51 75 kr
62406 2021-01-14 19:16:12 50 kr