250 kr
Avslutas: 14 JAN 19:45
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Golvlampa
nr. 528734

Golvlampa, mässing, 1900-talets slut, H=166

Kondition: Bruksslitage

35584 2021-01-14 19:42:12 250 kr
46602 2021-01-14 19:39:42 200 kr
46602 2021-01-14 19:39:42 175 kr
35584 2021-01-14 19:38:53 150 kr
35584 2021-01-14 19:38:53 125 kr
46602 2021-01-14 09:25:02 100 kr
60571 2021-01-11 14:17:24 75 kr
21941 2021-01-08 13:35:08 50 kr