300 kr
Avslutas: 14 JAN 19:45
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Golvlampa
nr. 528741

Golvlampa, mässing, 1900-talets slut, H=155

Kondition: Bruksslitage

61474 2021-01-14 19:42:39 300 kr
35584 2021-01-14 19:41:36 250 kr
61474 2021-01-14 19:42:35 200 kr
35584 2021-01-14 19:41:36 175 kr
61474 2021-01-14 18:59:17 150 kr
35584 2021-01-14 19:41:29 150 kr
61474 2021-01-14 18:45:12 75 kr
21941 2021-01-08 13:34:35 50 kr