1 000 kr
Avslutas: 14 JAN 19:46
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  150 kr
Tidningsbord
nr. 528749

Tidningsbord med lampa, 1900-talets mitt, ställbar i höjd max H=178

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (20 bud)
60323 2021-01-14 19:23:06 1 000 kr
11922 2021-01-14 18:00:54 950 kr
11922 2021-01-14 18:00:54 850 kr
62091 2021-01-14 18:50:29 800 kr
11922 2021-01-14 18:00:54 750 kr
62091 2021-01-14 18:50:20 700 kr
11922 2021-01-14 18:00:54 650 kr
62091 2021-01-14 18:50:09 600 kr
11922 2021-01-14 18:00:54 550 kr
9606 2021-01-14 16:43:17 500 kr
11922 2021-01-14 09:33:10 450 kr
59341 2021-01-13 22:41:07 400 kr
52566 2021-01-08 17:41:33 350 kr
47315 2021-01-07 20:38:02 300 kr
52566 2021-01-08 17:40:00 300 kr
47315 2021-01-07 20:38:02 250 kr
52566 2021-01-08 17:39:35 200 kr
47315 2021-01-07 20:38:02 175 kr
45993 2021-01-07 20:37:54 150 kr
45993 2021-01-07 20:37:54 50 kr